Vi använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli så bra som möjligt. Tryck på OK för att godkänna. Läs mer
OK

Kontakt

 
Emmaboda Möbler AB
Granitvägen 1
361 21 EMMABODA
 
0471-136 90
info@emmabodamobler.se
 
Behöver du hjälp eller har frågor? Använd gärna formuläret för att skicka ett meddelande.
 
Telefonsupport

Måndag - Fredag 10.00 - 18.00
Lördag 10.00 - 16.00
Söndag 12.00-16.00
Mailsupport är öppen dygnet runt och besvaras senast inom 24 timmar helgfria dagar.

 
Kontaktformulär
 
 
 
Kristofer Carlsson
070 332 32 30
kristofer@emmabodamobler.se
 
Tomas Carlsson
0471-13645
tomas.carlsson@emmabodamobler.se
 
Frida Ungsten
0471-76 33 58
frida.ungsten@emmabodamobler.se
 
Tomas Casserstål
0471-13692
tomas.casserstal@emmabodamobler.se
 
Per-Ola Bergquist
0471-136 46
perola.bergquist@emmabodamobler.se
 
Lars Carlsson
0471-13691
lars.carlsson@emmabodamobler.se
 
Kristina Carlsson
0471-136 95
kristina.carlsson@emmabodamobler.se
 
Åke Svensson
0471-13641
ake.svensson@emmabodamobler.se
 
Tomas Börjesson
0471-136 98
tomas.borjesson@emmabodamobler.se
 
Mats Alriksson
0471-13699
mats.alriksson@emmabodamobler.se